Udostępnij:

Nagrywanie kursów

Etapy tworzenia kursu wideo

W tym krótkim wpisie dowiesz się, jakie są kolejne kroki w procesie nagrywania kursu wideo na naszej stronie.

Ten wpis ma na celu uszeregowanie kolejności działań przy tworzeniu kursów, które będą następnie publikowane na stronie DobryKorepetytor.pl

Stworzenie kursu obejmuje następujące etapy:

 1. * Przesłanie próbnego wideo na adres: kursy@dobrykorepetytor.pl — o długości ok. 10-20 minut, w którym tłumaczysz np. jedno zagadnienie / zadanie, które będzie w finalnym kursie.

  Wideo powinno być zrealizowane na sprzęcie, który otrzymasz od nas z uwzględnieniem ustawień sprzętowych, programowych, wskazówek i zaleceń zawartych w dziale:  Nagrywanie kursów .

 2. Nagranie filmów do kursu wideo z uwzględnieniem wytycznych zawartych w artykule: Struktura kursu wideo do montażu

  Nagrywanie zaczynamy od filmu nr 2. Film o nr 1 - czyli tzw. "Wstęp" nagrywamy na samym końcu . Całość materiału powinna być realizowana na sprzęcie, który otrzymasz od nas z uwzględnieniem ustawień sprzętowych, programowych, wskazówek i zaleceń zawartych w sekcji:  Nagrywanie kursów .

 3. Udostępnienie kursu przez Dysk Google lub OneDrive wraz z wiadomością z linkiem wysłaną na adres: kursy@dobrykorepetytor.pl.
 4. Montaż kursu (po naszej stronie).
 5. Nagranie wstępu (film nr 1) z uwzględnieniem wytycznych zawartych w artykule: Nagranie wstępu do kursu .
 6. Uzupełnienie części tekstowej (opisowej) w karcie kursu.
 7. Końcowa weryfikacja, sprawdzenie kolejności filmów, sprawdzenie części tekstowej, ew. poprawki.
 8. Publikacja kursu.
* Przesłanie próbnego wideo wymagane jest tylko przed pierwszym kursem korepetytora celem weryfikacji technicznej i merytorycznej.